Na rybadnia.com znajdziesz wędki spinningowe rosyjskiej marki ZEMEX, włoskiej marki SEIKA, koreańskiej marki METSUI i ukraińskiej marki SELECT. Wędki pochodzą z polskiej dystrybucji. Wędki o akcji ultralight, light, medium light, medium i medium heavy.

W/w marki specjalizują się w polowaniu na "grube ryby" drapieżne tj. okonie, sandacze, szczupaki, pstrągi, bolenie oraz "drapieżny białoryb" kleń, jaź, wzdręga. Specjalizacją rybadnia.com jest ultralekkie wędkarstwo, dlatego w pierwszej kolejności nacisk kładziony jest na dostępność wędek o akcji XUL/UL/L. 

Ultralekkie wędki spinningowe w ofercie rybadnia.com to nie tylko idealne propozycje dla zawodników Trout Area ale także doskonała propozycja dla każdego łowcy okoni, sandaczy na lekko czy białorybu. Na rybadnia.com jako jedyny w Polsce posiadam wybrane modele od ZEMEX, METSUI, SELECT i SEIKA. Dobór wędek w ofercie ryba dnia oparty jest zawsze o wcześniejsze testy nad wodą. Nie wahaj się czas na wędkarską przygodę z wędkarstwem ultralight!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl