CHAPS'y: Nr 1 mato miarki na drapieżniki! CHAPS'y chronią, mierzą i wyglądają i są doskonały prezentem dla każdego wędkarza, nie tylko spinningisty!

Miarki wędkarskie CHAPS są zawsze drukowane w limitowanych nakładach co czyni je niepowtarzalnymi, są dokładne, pozwolą się wyróżnić i wędkarze je kochają! Zostały zaprojektowane i wydrukowane w Polsce, w Bytomiu. Są odporne na warunki atmosferyczne, nie chłoną wody i nie przyswajają zapachów. Testowane w terenie i wykonane przez wędkarza dla wędkarzy - z wykorzystaniem najlepszych dostępnych powłok. Obowiązkowa pozycja w twojej wędkarskiej torbie!

Mato miarki CHAPS to miarki z matą dla spinningistów, które manifestują teksty zasłyszane nad wodą. Mato miarki wędkarskie CHAPS są dokładne, lekkie i wędkarze je kochają! Nazwa CHAPS'y wzięła się od powiedzenia "Chaps i ręka uje****", które często można usłyszeć nad wodą lub przeczytać w słynnej paście o ojcu fanatyku wędkarstwa spinningowego autorstwa Malcolma, która doczekała się ekranizacji i można obejrzeć ją na Netflix pt. "Fanatyk".

Każdy odpowiedzialny wędkarz martwi się o długoterminowe przetrwanie naszych zasobów rybnych, szczególnie na jałowych wodach naszego Polskiego Związku Wędkarskiego, dlatego co raz więcej ludzi mierzy dla zdjęcia, a nie waży połów w celach konsumpcyjnych. Mata wędkarska CHAPS to najlepszy sposób na rejestrowanie długości ryb bez uszkodzenia jej ochronnej powłoki śluzowej, płetw lub łusek. Można na nich pisać flamastrami, więc jest to również dobry sposób na zapisanie na ich odwrocie twoich rekordów! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl