Czas i koszty dostawy

Czas realizacji

  1. Termin realizacji przez Sklep wysyłki zakupionego Towaru wynosi do pięciu dni roboczych.
  2. W przypadku złożenia zamówienia na Towar przez Klienta w dzień wolny od pracy termin jego realizacji rozpoczyna się w najbliższym dniu roboczym.
  3. W przypadku okresowej przerwy w działaniu Sklepu (informacja o przerwie będzie zamieszczona na stronie głównej Sklepu) termin realizacji złożonego przez Klienta zamówienia na Towar rozpoczyna się w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu przerwy.
  4. W przypadku kupowania towaru "na zamówienie" lub w przedsprzedaży należy zapoznać się z informacją o czasie realizacji w zakładce oferowanego produktu lub bezpośrednio ze sklepem pod adresem sklep@rybadnia.com
  5. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Czas dostawy

  1. Czas dostawy Towaru do Klienta wynosi zwykle 2-5 dni roboczych. Maksymalnie może on wynieść 30 dni z powodu utrudnień Covid-19.

Koszty dostawy

  1. Dostawa Towaru do klienta przy zakupach do 500 zł zawsze obciążona kwotą transportu zł 
  2. Dostawa Towaru do klienta przy zakupach powyżej 500 zł jest darmowa

 Zabezpieczenie wysyłanych wędek i pozostałych towarów

  1. Aby zminimalizować zagrożenie uszkodzenia towarów, podczas wysyłki są one pakowane w specjalne kartonowe tuby, których rozmiar jest dopasowany do rozmiaru jednej / max. dwóch wędek i zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  2. Proszę o dokładne sprawdzenie stanu paczki przed przyjęciem jej od przewoźnika.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl